Wesprzyj inicjatywę

Wesprzyj inicjatywę

2023-09-11 Grupa inicjatywna Ważne informacje 0

Droga Społeczności Spółdzielni Mieszkaniowej Kisielin,

Od samego początku naszej inicjatywy, działamy na rzecz uczciwego i transparentnego zarządzania naszą wspólnotą. Razem osiągnęliśmy już wiele, ale teraz przyszedł czas na kolejny krok w naszym wspólnym wysiłku.

Często słyszeliśmy, że materiały informacyjne, banery, ulotki i inne narzędzia promocyjne są sponsorowane przez różne źródła z zewnątrz. Prawda jest jednak taka, że to my, mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej Kisielin, finansujemy te działania z własnych kieszeni.

Nasza determinacja do zapewnienia uczciwego zarządzania oraz otwartości w naszej spółdzielni jest niezmienna. Chcemy, aby każdy mieszkaniec miał dostęp do rzetelnych informacji i możliwość wyrażenia swojego zdania.

Teraz prosimy Was o wsparcie. Razem możemy zdziałać jeszcze więcej! Chcemy kontynuować nasze działania informacyjne, tworzyć materiały informacyjne i organizować wydarzenia, które przyczynią się do naszego wspólnego celu – uczciwego zarządzania naszą spółdzielnią.

Dlatego właśnie ruszyliśmy z zbiórką środków na portalu zrzutka.pl. Wasze wsparcie pomoże nam finansować materiały informacyjne, banery, ulotki oraz inne narzędzia, które są kluczowe dla naszych działań.

Każdy wkład ma znaczenie. Niezależnie od tego, czy to symboliczna kwota czy bardziej znaczący wkład, wasza hojność jest naszą siłą napędową. Pamiętajcie, że to nasza spółdzielnia, to nasza przyszłość i razem możemy wprowadzić pozytywne zmiany.

Razem możemy kontynuować naszą drogę ku uczciwemu i otwartemu zarządzaniu naszą spółdzielnią. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, za to, że jesteście częścią naszej inicjatywy i za to, że wierzycie w możliwość zmiany.

Dołączcie do nas na portalu zrzutka.pl i wesprzyjcie naszą wspólną sprawę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *